Šatky na nošení miminek

Milé maminky pozor,máme pro Vás šátky na nošení miminek.Šátek na nošení miminek je úžasný pruh látky, který pomáhá v péči o vaše děti. Když miminko pláče, většina maminek jej vezme do náruče, pak je bolí záda nebo ruce. Se šátkem na nošení dětí takové problémy nemáte. Miminko se v šátku brzy zklidní, často i usne a je jedno. co se okolo děje. Cítí se v bezpečí, stejně jako v děloze maminky. Je to nádherný pocit, když to uplakané miminko, které ještě nedovede říct co ho trápí, ihned po uvázání do šátku spokojeně usne.

Šátky Šanami jsou tu proto aby maminkám usnadnili péči o miminko od samého narození až do doby kdy jejich dítko bude zcela samostatně zvládat veškeré každodenní potřebné přesuny. Z našich zkušeností víme, že se šátek na nošení velmi hodí až do 3-4 let dítěte.    

Styl a četnost používání šátku je zcela individuální a vždy záleží na každém, kdo jej používá. Jsou rodiče, kteří na šátek nedají dopustit a ani si nepořídí kočárek. Jiní používají šátek pouze v případě, když se potřebují přemístit někam, kam se nedostanou s kočárkem. A někteří rodiče sahají po šátku ve chvílích, kdy potřebují svoje dítě utišit. Všichni se však shodují, že šátek je úžasná věc a nedají na něj dopustit.

Ke každému šátku je dodávána barevná brožurka s návody na vázání šátků.

Délky šátků

Standardně vyrábíme šátky v délkách 4,5m, 5m a 5,5m.

Doporučené délky šátků

Na základě našich zkušeností vám pro vaši informaci nabízíme tabulku s přehledem délek šátků potřebných na různé úvazy v závislosti na Vaší konfekční velikosti.

Vel. dámská / Kolébka, Nošení na boku /  Klokan, Batoh / Vázání křížem /  Kříž s kapsou

     Do 36                        2,5m                              3,5m               4m                    4m

     36 - 38                      3m                                 4m                  4,5m                 4,5m

     40 a více                   3m                                 4m                  4,8m                  5m

 

Je nutné si uvědomit, že jak miminko poroste, tak budeme používat složitější úvazy. Například na úvaz "Kříž" je potřeba o mnoho delší šátek, než jaký stačí na "Kolíbku". Z vlastní zkušenosti víme, že jak dítě začíná vnímat, a stává se zvídavé, přestává se mu velice brzo v "Kolíbce" líbit, protože nevidí okolo sebe jako z "Kapsy" nebo "Kříže". Přemýšlejte také o tom kdo všechno bude dítě nosit. Urostlému tatínkovi stěží bude stačit čtyřmetrový šátek, i když drobné mamince bude akorát. Je lepší kus šátku, který zbývá, založit či omotat kolem těla, než mít problémy s uvázáním.

POZOR: udávaná délka našich šátků je na rozdíl od jiných výrobců od špice ke špici viz. obrázek. Šířka všech šátků je 70cm.     

Šátky Standard line

Šátky Standard line je základní řada šátků s podélnými pruhy a zkosenými konci se skvělým poměrem ceny a kvality. Šátky standart line jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Vzor šátků je vytvořen barvením osnovních a útkových nití v kombinaci s použitou vazbou tkaniny. Speciální vazba, zaručuje šátkům vynikající vlastnosti při nošení jak novorozenců, tak starších dětí. Šátek je obšit pružným stehem který snese i velmi vysoké zatížení. Výběrem kvalitního materiálu a jeho precizním zpracováním jsou zaručeny špičkové vlastnosti šátků, které poskytují vysoký komfort při nošení dětí jak v zimním tak letním období. Vzor Natur je vyroben z nebělené bavlny.

Šátky Exklusiv line

V řadě šátků "Exklusiv Line" nabízíme 3 typy šátků a to z mykané bavlny, česané bavlny a směsi bavlna + bambus. Šátky z mykané bavlny Šátky na nošení dětí mykané bavlny "Exklusiv Line" jsou silnější a svojí hmotností 220g/m2 zaručují vysoký komfort nošení jak při nošení novorozence tak i u těžších dětí. Nemají snahu se shrnovat a zařezávat do ramen. Jsou pružné a hladké, lehce se vážou. Přesto se po uvázání nepovolují. Díky vzorům, které jsou asymetrické, je jednodušší orientace při dotahování jednotlivých úvazů. Šátky z česané bavlny Šátky na nošení dětí ze 100% česané bavlny. Kombinace vazby lomeného kepru, zdvojené osnovní nitě a zdvojeného útku, ve spojení se sílou tkaniny dává šátku vynikající vlastnosti při nošení jak novorozenců, tak především starších dětí. Použití česané bavlny dává šátku nejen pevnost a odolnost, ale také skvěle pruží a je velice hebký, měkký a poddajný. Šátky z česané bavlny patří mezi naše špičkové výrobky a uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Šátky bavlna + bambus Šátek na nošení dětí ze směsi 61% bavlny a 39% bambusu. Kombinace bavlny a bambusu dodává šátkům skvělé vlastnosti které ocení i ti nejnáročnější uživatelé.Šátek je tenčí, lehký, vzdušný, pohlcuje pach a je antibakteriální. Všechny tyto skvělé vlastnosti mu propůjčuje bambusové vlákno - přírodní vlákno 21. století.

vybíráme ze sotimentu

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Moře

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Moře
Cena bez DPH 1008.26
Cena s DPH 1220,-

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Červánek

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Červánek
Cena bez DPH 866.94
Cena s DPH 1049,-

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Oříšek

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Oříšek
Cena bez DPH 1114.88
Cena s DPH 1349,-

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Oříšek

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Oříšek
Cena bez DPH 1197.52
Cena s DPH 1449,-

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Obláček

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Obláček
Cena bez DPH 809.09
Cena s DPH 979,-

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Carmen

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Carmen
Cena bez DPH 1008.26
Cena s DPH 1220,-

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Jaro

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Jaro
Cena bez DPH 1099.17
Cena s DPH 1330,-

Šátek na nnošení miminek a dětí ŠaNaMi - Orange

Šátek na nnošení miminek a dětí ŠaNaMi - Orange
Cena bez DPH 866.94
Cena s DPH 1049,-

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Pastelka

Šátek na nošení miminek a dětí ŠaNaMi - Pastelka
Cena bez DPH 1099.17
Cena s DPH 1330,-